Back to Top
 

Princip akce

#sdilimkrabicku

 

Pokud si objednáte svou první krabičku a použijete při tom 6 místný kód (v případě, že se jedná o speciální kódy našich "ambasadorů", tak nemusejí být 6 místené, ale libovolně dlouhé), po závazném potvrzení objednávky a uhrazení dopravy a balného máte nárok na bezplatnou výrobu krabičky s 32 fotografiemi.  Na jeden zákaznický účet lze tento krátký 6 místný kód uplatnit pouze jednou. 

Jako pozornost obdržíte další 6 místný sdílecí kód na objednání krabičky s 32 fotografiemi, ale ten již nemůžete použít Vy sám, ale můžete jím obdarovat své přátele.


Pokaždé, když někdo z přátel takzvaný sdílecí kód použije v platné objednávce krabičky, obdržíte Vy e-mailem 32 místný unikátní kód na výrobu další krabičky s 32 fotografiemi zdarma. Kolik Vašich přátel objedná krabičku, tolik unikátních 32 místných kódů dostanete Vy na další krabičky zdarma.

 

Čím víc budete tedy sdílet s přáteli Váš šestimístný kód, tím více krabiček můžete od nás dostat a objednat je najednou za jedno poštovné.

 

Pravidla akce: https://www.bontia.cz/podminky-sdilimkrabicku

 
 
 
 

Podmínky akce

Doba trvání

15. června - 31. prosince 2018
Organizátor si vyhrazuje právo uvedený termín změnit.

Definice pojmů

Organizátor - Bontia, a.s., IČ: 25752871, DIČ: CZ25752871, sídlo: Ohradní 1424/2b, 140 00, Praha 4 - Michle, Česká republika, elektronická adresa helpdesk@bontia.cz

Uživatel - fyzická osoba (člověk), fyzická osoba podnikatel nebo právnická osoba

Průběh

Od 15. května 2018 mohou uživatelé registrovaní na českých stránkách Bontia vytvářet krabičky s 32 fotografiemi.
Pokud v objednávce krabičky použijí speciální kód vydaný společností Bontia, po závazném potvrzení objednávky a uhrazení dopravy a balného mají nárok na bezplatnou výrobu krabičky s fotografiemi a zároveň obdrží další kód na objednání krabičky s 32 fotografiemi. Ten již nemohou použít v objednávce vlastní krabičky, ale mohou jej sdílet s dalšími uživateli.
Pokaždé, když sdílený kód použije v platné objednávce své první krabičky jiný registrovaný uživatel, obdrží původní majitel sdíleného kódu další kód na výrobu krabičky s 32 fotografiemi zdarma. Ten může použít v objednávce vlastní krabičky s fotografiemi.

Kódy mohou být získávány a rozšiřovány několika způsoby:
E-mailem
Na webu Bontia
Sdílením na sociálních sítích a webových stránkách
Ústní formou
Pomocí kartiček fyzicky přiložených k vybraným krabičkám s fotografiemi

Použití kódů

Kódy lze použít v souladu s podmínkami uplatňování kódů.
Organizátor má právo neuznat použití kódů, pokud byly získány či uplatněny v objednávce způsobem, který je v rozporu s podmínkami dostupnými na webu Bontia nebo s přesvědčením organizátora.

Obecná Ujednání

Zpracovávání osobních údajů, podkladů a objednávek se řídí platnými obchodními a licenčními podmínkami Bontia.

organizátor a partneŘI

Organizátorem akce je výrobce fotoknih Bontia, a.s., oficiálním partnerem je Fujifilm.