Back to Top
 

fotoobrazy

Moderní fotoobrazy se hodí do každého interiéru. Jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Na jejich vytvoření stačí jedna fotka a pár minut. Fotoobrazy vytvoříte online bez instalace programů za pár minut.

 

FORMÁTY
Na výšku nebo na šířku

Každý z formátů lze zavěsit jak na šířku, tak na výšku.

Bontia_fotoobraz_poveseny.jpg

malé

od Kč


Sleva %

střední

od Kč


Sleva %

velké

od Kč


Sleva %

 
 

Vytisknuté na plátně

Fotografie jsou vytisknuté na plátně Ritmo Canvas Semi-Matt 340 g se strukturovaným povrchem. Jemná struktura plátna přidává obrazu umělecký efekt. Díky pružnosti materiálu, zůstává plátno po natažení na rám trvale napnuté. Plátno je v barvě slonové kosti.

 
Bontia_Fotoobrazy_vytisknute_na_plane.jpg
 

RobusTní dřevěný rám s klínky

Potisknuté plátno je natažené na bytelném dřevěném rámu. Tloušťka rámu je 1,9 cm a šířka lišt je 4,5 cm. Tyto rozměry zajistí, že se rám neprohýbá a nikdy nezkroutí. Na výrobu rámu používáme kvalitní dobře rostlé a správně vysušené dřevo. Rohy rámu jsou zpevněné malými klínky. Rozměry větších rámů jsou stabilizovány rovnoběžnými příčkami. Rámy mají promyšlený profil. Zvýšená vnější hrana rámu oddaluje plátno od vnitřní hrany rámu a tím chrání plátno před obtisknutím vnitřní hrany rámu do plátna.

 
dreveny_ram_s_klinky.JPG
 

Skryté založení plátna

Záhyby plátna kolem rohů rámu jsou tvarované tak, aby nebyly po zavěšení na zeď vidět.

 
Bontia_fotoobraz_zalozeni_platna.jpg

Barvy bez zápachu a voděodolné

Fotografie jsou vytisknuté hygienicky nezávadnými ekologickými latexovými barvami.

Bontia_fotoobraz_svatebni.jpg

Stálá barevnost

Výrobce tiskových barev uvádí barevnou stálost stovky let.

 
 

KUPTE NYNÍ, VYTVOŘTE POZDĚJI

Využijte naši vánoční akce, kde si zakoupením slevového kódu zajistíte výhodnější ceny našich fotoproduktů než nákupem napřímo. Navíc nemusíte tvořit hned, slevový kód můžete využít až do 20.11. 2019.